Leden 2012

Konvička! ^^ Aneb vynahrazuji si Lvího krále T_T

27. ledna 2012 v 22:22 | Darth Koťátko-sama též zvané Shikayore Kotia ^^ |  Deníček
K nadpisu → toto je moje boží čajová soupravička, kterou jsem dostala na Vánoce ^_^ jsem z ní totálně špatná, zamilovala jsem se do ní ^^ .... a ten zbytek nadpisu → nakreslila jsem pro "kamaráda" lvího krále (Simbu a k němu se tulí Nala ^^) a zapomněla si ho odfotit %) tak jsem špatná a abych nezanedbávala blog, tak sem dám aspoň konvičkuu ^_^


Shoujo-aííííííííííííííííííííííííííí ♥

19. ledna 2012 v 9:00 | Darth Koťátko-sama též zvané Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
starý, nevím jak dlouho... Dvě slečny, nó, díky něčí pomoci tam je dole aj ta malá potvora co nabádá ke znásilnění xD

ťuťuťu Vánoční dárek pro muže

6. ledna 2012 v 10:07 | Darth Koťátko-sama též zvané Shikayore Kotia ^^ |  Deníček

Zdravím všechny!
Pozdravte se s přítelovým novým mazlíkem, kterého dostane k Vánocům.
K tomu se váže příjemný příběh, proto se, prosím, pohodlně usaďte poslužte si kávou, kakaem, čokoládou a pozorně poslouchejte.
Kdysi dávno, před pár dny, jsme ještě chodili do školy. A když máte přítele, který bydlí v totálním zapadákově, tak dojíždíte autobusem nadvakrát, a pokud má ten první zpoždění, druhý na něj nečeká. Zato vy si počkáte dobrou hodinku.
Proto jsme se šli zašít do Kauflandu, jako vždy. V regále seděl tento hafík a smutně na nás koukal. Nikdo si ho totiž nechtěl kopit, neb má křivou hlavičku a křivé ouško, mně se však zdál naprosto dokonalý, a mé drahé polovičce taktéž, neboť mě nechal ho tím pejskem ňufat po nose.
U pokladny jsme, bohužel, museli zaplatit, a pak spěchat na autobus.
Doufám, že se vám mé vyprávění líbilo, a opět se zde sejdeme. lol.
To by byl hafík... Přívěšek je původně na klíče a koupila si ho kamarádka, protože nevěděla, co dát svému klukovi... Pak jí to ale přišlo "přiteplený" jak mi řekla (-_-" ) takže jsem jej od ní odkoupila... Vytiskla si u ní tu fotku zmenšenou, hodila dovnitř a přivázala hafovi kolem krku jako obojek se známkou... Na tom přívěšku na krk je čínský znak pro hada ^^ Kůň se mi nelíbil, tak jsem vzala hádě. Měl z toho radost, takže jsem málem umřela... Bála jsem se, jestli by se mu to třeba nelíbilo... Ale byl spokojený, hlavně z té fotky, z té byl unešen. Ach, to se mi zase jednou něco povedlo ♥