Červenec 2013

Jak se jednou jedné mrňavé zalíbilo raggae

31. července 2013 v 15:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Má můj šátek, boty, tričko ^^

Všechno naplánovat je občas Blbost...

29. července 2013 v 3:02 | Darth Koťátko-sama též zvané Shikayore Kotia ^^ |  Píši
... Příběh je inspirován realitou. Né mojí, je jen inspirován jistými průpovídkami, které se ke mě dostaly ^_____^
Prosila bych NEKOPÍROVAT!!
Bacha, perverzní narážky ^________^ ale až v druhé polovině xD
___________________________________________________________________________________________
V mém životě je pár věcí, za které jsem ráda, a za které ne. Hodlám mluvit o těch druhých. No, nechte se unést mým příběhem.
Ach, díky bohu za facebook a podobné sociální sítě! Střední škola je slušně řečeno na nic, tudíž jsem fakt ráda, že se sem tam najde nějaké roz... rozptýlení... Jo, to je to slovo. Rozptýlením myslím třeba pár pěkných kluků. No tak, neprotáčejte oči vsloup! Kterápak holka (a jistý druh kluků) by se nerada rozptýlila pěkným objevem? ... Jo, zadaná holka... Což ale já nejsem. A díky bohu, díky moc, narazila jsem skrze facebook na jednoho čtvrťáka, který mi slíbil, že mě naučí líbat. Jak k tomu došlo? Noo... Psali jsme si (a to už delší dobu) a nějak jsme narazili na to, že se bojím první pusy. On mi tedy slíbil, že mě to naučí. Večer se máme sejít a zajít do parku...
Nastává den D. Pořád odbíhám na záchod. Pořád se převlíkám. Pořád si spravuju make-up. A znova odbíhám na záchod. Kontroluju mobil, kolik je hodin. Uch, je čas jít! Vyběhla jsem ven z bytu a hned se vrátila, naposledy na záchod! A znovu spravit make-up. Už jdu pozdě... Achjo... Vybíhám tedy za oním čtvrťákem, jsem silně nervózní. On se směje, je v pohodě. Z tašky vytáhnu krém na ruce, vymáčknu si část obsahu tuby na hřbet ruky a tubu dám do tašky. Šikovně jsem si přitom rozmázla celej ten krém na bundě. Ach jo! Štěstí mi teda přeje.
Dojdeme do parku, stojíme v objetí. Nic k sobě ale navzájem necítíme. Mám ho ráda, ale jako kamaráda, je to totiž pohodář. Po chvíli dojde na pár slov a první pusu. Jen tak se pokouším napodobit pohyby jeho rtů. Moc mi to nejde. Přestaneme, vytkne mi, co dělám špatně, poradí, co dělat lépe. Znovu tedy. Po chvíli opět přestaneme. Je to prý lepší. Opět pokračujeme. Posadíme se na lavečku, hodím si přes něj nohy. Povídáme si. Opět se líbáme. Brzy na to mi řekne, že mě naučí i francouzsky. Francouzský polibek. Tak tedy, jen do toho... Absolutně mi to nejde, bráním si jazyk zubama, přivírám pusu, opět dávám do cesty zuby. Směje se mi, učí mě to znovu. Nevím, co na francouzákách všeci maj. Mě se to teda moc nelíbí. Ajéje. Zvoní mi mobil s mou hysterickou matkou na druhém konci! Jsem celkem ráda, co jsem chtěla už mám, líbat umím. Jakž takž tedy. Odcházím tedy domů, on mě doprovází. Doma usínám jak zabitá. Ale natěšená, protože o pár dní později si mám vyrazit s jiným.
... Druhý den jsem se tím pochlubila kamarádce. Co mi na to řekla? Že jsem husa blbá a první pusu měl dostat někdo, koho bych měla doopravdy ráda, někdo, kdo by si to zasloužil. Zamyslela jsem se nad tím. Fakt ráda bych to vrátila a první pusu si dál schovávala...
Další věc... Kamarádka se mi chlubí, že bude mít rande. Ach. Co na to říct...? Já si přes facebook domluvila sex. Zaraženě na mě hleděla. Později, až bylo po tom, jsem se od ní dověděla, že jsem pitomá. První pusa budiž, dá se to ještě jakž takž pochopit. Ale že jsem přišla o panenství s někým, koho jsem viděla asi třikrát v životě, znám ho ani ne měsíc, a ještě jsem si to domluvila přes internet... To už jsem prý udělala řádnou blbost. Mě to tak nepřišlo... Sice mě potom bolel rozkrok, protože jsem nebyla uvolněná, nic, a on byl slušné prase a šel na to rovnou bez gumy, takže jsem pak i stresovala, jestli nejsem těhotná, když neberu prášky a pořád nemám menstruaci. Celkem mě mrzelo, že jsem si to domluvila přes facebook. A opravdu jsem toho kluka znala asi tři týdny. A viděla jednou, dvakrát. Na potřetí bylo ten den, kdy jsem se s ním vyspala. Teda, spíš on se mnou. Byla jsem kvůli tomu za školou. Opravdu mě to dost bolelo, hodně jsem krvácela a už jsem to znovu nechtěla. Moc to bolelo...
Kamarádka z toho moc urvaná nebyla, když jsem jí to vyprávěla. Teď už se jí nedivím.

S tím idiotem to neklaplo. Vyspal se se mnou a už mi nemůže ani napsat, hajzl...


Úžasné. Kamarádka má kluka. Jsou spolu měsíc a pár týdnů. A já mám kluka taky. Jsme spolu asi dva tři týdny. A... Spíme spolu. Kamarádka se opět trochu děsí. Je fakt, že toho kluka neznám dýl než ona (ona ho zná taky asi měsíc... Trochu dýl než já, zná ho jen jako kamaráda. Já chtěla někoho úplně jinýho. Ale třeba mi pomůže zapomenout.

Asi ho miluji. Brečela jsem, když mi odjížděl vlakem a z okýnka mi podával ruku, držel mě, dokud se vlak nerozjel a naše prsty se nekompromisně rozpletly. Kamarádka taky brečela, když odjížděla od toho svýho. Takže ho asi miluju.

Tak ho teda asi nemiluju. Byla jsem s ním v klubu, seděla u stolu jako slípka a on se bavil s kamarády. Dala jsem mu kilko, protože si chtěl cosi koupit... Už si z toho večera moc nepamatuji, nebo snad spíš si nechci moc pamatovat, ale nějak jsme se ocitli u něj doma. Jeho starostlivý tatínek se ptal, co u nich dělám. Namluvila jsem mu, že mi ujel autobus i vlak, a už mi nic nejede. Že já kráva si nevymyslela něco jinačího, odvezl mě prostě domů. Jenže domů nemůžu, matka by se zbláznila.
Počkat.
Kamarádka přece hlídá dům svý tety, rčitě mě nechá přespat někde na gauči...
Oběhla jsem panelák a přelezla plotek u domu. Ještě tam bliká světlo, asi se na něco dívá. Bohužel tam nevidím, mlátím na okno, aby mi otevřela.
Kristova noho, já je asi vyrušila při něčem... Místo, aby mi přišla otevřít kamarádka, přišel její přítel v trenýrkách a tričku. Ona se tam asi narychlo obléká, to jsem posrala... No, stalo se...

Spím na gauči. Oni dva spí vedle v ložnici. Je tu docela fajn, akorát by mě teda zajímalo, jestli s ním už spala, nebo ne, jsou spolu dva měsíce, určitě už museli něco dělat! Čekala jsem, až ten její odejde někam, třeba do koupelny, a zeptala jsem se jí.
Prý spolu nic neměli, protože jsem přilítla já. Ach, opravdu jsem to posrala, její poprvé, jeho už asi teda ne, ale stejně jsem jim to posrala... No a co, nic tak zázračnýho na tom není, obyčejný šukání zvládne každá i s okurkou a bolí to míň jak s chlapem...

Rozešli jsme se. Zase jsem to posrala asi, ale nerozumněla jsem ničemu, co můj... "přítel" říkal. Používal takové nezvyklé výrazy, neměli jsme si co říct... Seru na to, chlapi jsou na hovno. Až teda na přítele kamarádky. Je s ním spokojená jako blecha, a to spolu ještě nespali.

Pivo. Alkohol. Světlo. Hudba. Ah, ah, aaaach, vzdychám někde na záchodech s kelímkem v ruce, a vlastně si nejsem jistá, kdo mi to zrovna dělá. Jo, vlastně ten roztomilej kluk, co tu akci pořádá. Není špatnej... Šuk šuk šuk, hihi, to je jediné, co si pamatuju.

Tak mám jiného přítele zase. Toho, co pořádal onu akci. Je úžasný, jsme schopní projebat celý den v posteli, na zemi, na koberečku, na křesle, jakkoli, kdekoli! Asi se do něj zamilovávám, nejen kvůli tomu jeho vybavení.

Už spolu spali! A ona mi to neřekla... Až když jsem se zeptala... Ji to prý vůbec nebolelo a nekrvácela jako právě podříznuté prase, takže ten její ho má asi malýho. Asi by si měl půjčit nářadí toho mého, sice nemá na mého ex, kterému jsem nerozumněla, ale i tak je velkej.

Jsme spolu přes půl roku, a pořád se hádáme... Moc mě to nebaví. Ale šuká pořád líp a líp. A asi ho miluji, ale on mě nechce objímat, a pokaždé, když došukáme, tak jde uklízet pokoj... Připadám si potom jako slušně řečeno kurtyzána. Nechá mě tam prostě ležet, ale musí uklidit pokoj. A sám od sebe mi nikdy nedal pusu, nevzal mě za ruku jen tak, a nikdy nezačíná s předehrou. To se mi vůbec nelíbí. Ale i tak ho miluji.

Byly by to skoro dva roky s tím zasraným hajzlem. Zjistila jsem, že když jsme spolu byli, tak on si víc jak půl roku psal s nějakejma courama, posílal jim fotky jeho vybavení a ony mu posílaly svoje fotky. Všechno jsem posrala, dívala jsem se mu do facebooku..... Opila jsem se a šla za kamarádkou. Psala si s tím svým dokonalým chlapem. Když se dívám na ně, docela mě to bolí, chtěla bych mít to, co mají oni dva. Tulit se k sobě, objímat se, mazlit se, vyznávat si lásku, a neprovozovat sex jen kvůli orgasmu, ba naopak, cítit tu lásku mezi partnerem, vědět, že by mě nikdy nepodvedl, že by mě miloval, ikdybych neměla dokonalé vlasy, dokonale namalovaný obličej a podobné srance, které jsem musela s tím kokotem dělat a mít.

Asi jsem blbá, ale já ho vážně miluji, a jsme přátelé s výhodami.
Není nic horšího.
Ale víte co? Vypadá to, že si za všechno můžu sama... Vybírám si prostě kretény....
Snad ten další bude normální....

Hippie

25. července 2013 v 15:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Moja maličkatá hippie ♥

Mají kočky také noční můry?

21. července 2013 v 16:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Nejsem si jistá, jestli jsem vodovkama někdy kreslila něco, co by se mi líbilo... Tu je asi první věc, co se mě líbí...
proč je myš zelená? Protože jsem si myslela, že to je modrá voskovka...
proč je kočka červená? Protože jinačí voskovku jsem nenašla =D
Ta myška má být noční můra kočičky...
Kreslila jsem to totálně z hlavy, takže mě vůbec netrápí, že to vypadá tak střeleně ^^


Spolužačka z vyššího gymplu

15. července 2013 v 16:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Eh, je to docela obří obrázek, doufám, že když chvilku počkáte, tak se zmenší aj vám =D Zrovna s tím nemám co udělat, ale pořeším to =D
Spolužačka z gymplu vyššího, neví, že jsem ji kreslila a doufám, že se to nedoví, docela jsem ji dokonila... Ale mě se to i tak líbí, jakože portér... Sám o sobě prostě ^^


Symbol

13. července 2013 v 16:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Proč "symbol"?
Protože ta kočka s křídly má být symbol sbírky Darth Art(h) ... Ale popravdě, tato se mi dvakrát nepovedla =D zapracuji na ní ještě.
Symbol by Shikayore Kotia | www.kotia.blog.cz

Démon hunter z Diablo 3

12. července 2013 v 16:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Kreslila jsem ji před rokem a něco... Furt jsem čekala, kdy budu mít příležitost ji naskenovat... A tak se ošoupala ve složce a všecko, takže ji sem hodím aspoň takto...
Vychutnejte si ji, kreslila jsem ji dlouho a nikdy ji nepřestanu obdivovat...

Asi první obrázek, který má myšlenku...

10. července 2013 v 16:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Je neanatomická, neodpovídá realitě, ale o tom to je...
Komu by necvaklo
Ve dveřích můžete vidět, že tam je sopka s lávou, tornádo a půlka ďábla, no prostě venku řádí peklo, značí to krutou realitu...
V lahvi je anděl, duha a čtyřlístek... Má to znamenat, že s alkoholem utečete do nebe... Nevím teda, co je na tom pravdy, když jsem se poprvý opila, akorát mi přišlo všechno vtipný a hrozně jsem si chtěla povídat... =D tudíž doufám, že se to aspoň trochu podobá =D
To, že to je takový jakoby nedokreslený, je účel... Prostě... O to tam jde =)
A taky bych tímto obrázkem chtěla uvést novou sbírku, Obsidia the blue one.
Až budu mít v lepší kvalitě, aktualizuji tento obrázek =D


btw: v celém > zde <


Noční víla

7. července 2013 v 16:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Ano, má tunel v uchu...
Slyšela jsem na ni dost dětinskou kritiku, včetně na ta lítací zvířátka kolem... To ale nezmění můj názor, podle mě je prostě boží :3 =D Snad se bude líbit i Vám ^^


Můj boj s blesky

3. července 2013 v 16:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Mám ráda bouřky! Když je klid, ticho a bouří v dálce...
Ale jakmile je to kousek ode mě, místo vzdáleného hřmění se mi otřásají skleničky. blesky svítí půl hodiny... Bojuji s tím asi takto =D


Trochu Vánoc do toho léta...

2. července 2013 v 15:00 | Shikayore Kotia ^^ |  Kresba, malba
Ty obrázky jsou hrozně starý, co jsem vložila =D I tato měla být na Vánoce, přesněji na vánoční design ^^ ale nějak se mi i u ní ztratila černobílá naskenovaná verze ^^ (Ano, nevlezla se mi na papír, proto je tak maličkatá =D =D =D)